Advertisement
Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku, FILIA W IŁAWIE PDF Drukuj Email
zaprasza na atrakcyjne kierunki studiów: ADMINISTRACJA, INFORMATYKA i PEDAGOGIKA oraz studia podyplomowe w szerokim zakresie. Nasze stoiska informacyjne znajdziesz: 8 września – Biesiada na Stadionie Miejskim w Iławie oraz 8 września – Pożegnanie Lata w Kwidzynie.
Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku (SWPW) to uczelnia kształcąca na wysokim, europejskim poziomie. Dokłada wszelkich starań, by sprostać wymaganiom współczesnego świata. Jest jedną z najstarszych niepaństwowych uczelni w Polsce. Wszelkie działania podejmowane przez władze SWPW mają na celu szeroko pojęte dobro studenta. Takie pojmowanie rzeczywistości pozwala na kształcenie specjalistów, ludzi w należyty sposób wyposażonych w wiedzę i umiejętności niezbędne na współczesnym, wymagającym rynku pracy.
SWPW to jednostka macierzysta w Płocku oraz filie w Iławie i Wyszkowie. Bogata oferta edukacyjna sprawia, że co roku liczba osób studiujących w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica waha się na poziomie 10 tysięcy. Obiektywnym potwierdzeniem znaczenia SWPW na tle innych polskich uczelni, zarówno państwowych, jak i prywatnych jest co roku bardzo wysoka pozycja w rankingach prowadzonych przez ogólnopolskie media.
Wymiernym wskaźnikiem poziomu świadczonych usług z pewnością są akredytacje udzielone SWPW, w tym między innymi przez Państwową Komisję Akredytacyjną. Ponadto, SWPW jest jedną z nielicznych uczelni prywatnych stowarzyszonych z KRASP. Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku uzyskała certyfikat „Wiarygodna Szkoła”. Podczas procesu certyfikacji dokonano oceny przesłanych ankiet, przeanalizowano dokumenty oraz materiały promocyjne Uczelni. Wiarygodna Szkoła to szkoła godna zaufania. Podejmując naukę w takiej Uczelni można mieć pewność, że wybrana placówka dba o wysoki standard nauczania i dokłada wszelkich starań, by jej absolwenci z łatwością odnaleźli się na rynku pracy.
Nasi wykładowcy są zawsze otwarci na sprawy studentów. Poziom i atmosfera zajęć sprzyja twórczej pracy i rozwojowi zainteresowań każdego studenta. Uczelnia kładzie szczególny nacisk na wprowadzenie do programów studiów nowoczesnych treści. Nasi pracownicy i wykładowcy są świadomi, iż takie wymagania stawia przed SWPW współczesny świat, który cechuje szybki i gwałtowny rozwój nauki i techniki. W ramach studiów uczelnia zapewnia także wysoki poziom nauki języków obcych oraz gwarantuje poznanie podstawowych elementów technologii informatycznej i technik przekazu informacji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku: www.wlodkowic.pl
Szkoła Wyższa im Pawła Włodkowica w Płocku
FILIA W IŁAWIE
ul. Kościuszki 18, 14-200 Iława
Tel. 089 648 70 65, 089 648 27 56, 089 648 27 56 wew. 105
ilawa@wlodkowic.pl, www.wlodkowic.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Advertisement
 
All Rights Reserved © 2006-2011 ilawaonline.pl
budowanie domuPizzeria IławaWeterynarz iławaKurier Iława Praca w fm groupKwiaciarnia Iławabiuro rachunkowe iława
katalog abix kantor iławaBiuro projektowe iławaukładanie kostki iława Kasyno iława