Advertisement
Schronisko w Iławie
Kładka to sama radość życia. Przyniesie ze sobą słońce do Twojego domu. PDF Drukuj Email
Ma dziewięć lat, ale ciągle zachowuje się jakby właśnie poznawała świat. Może dlatego, że ponad połowę życia spędziła w schroniskowym boksie.Tam miała tylko jednego przyjaciela bardzo starego psa Bobika.Ludzie śmiali się, że psiaki są jak stare małżeństwo.

Image
Więcej…
 
Tym razem Dżeki... PDF Drukuj Email
Dżeki to pies wzięty ze schroniska jako szczeniak. Miał szczęście trafił do wspaniałego domku.Jego właściciel bardzo go kochał. Całymi dniami spacerowali ulicami Iławy. Jednak właściciel psa zachorował i umarł :(

Image
Więcej…
 
Czekam na dom. PDF Drukuj Email
Tytka to śliczna srebrna kotka. Jej właścicielka wyjechała z kraju. Nie wzięła małej ze sobą:( Tytka jest wysterylizowana, łagodna. Nie czuje się do końca dobrze w schronisku. Siedzi z boku, czeka... Gdy tylko pojawiamy się w kociarni wskakuje na ręce i miauczy, żali się na swój los...Czeka na kogoś kto ją pokocha weźmie do siebie, ale już na zawsze..

Image
 
Dobra wiadomość:) PDF Drukuj Email
Dostaliśmy informację z iławskiego schroniska dla zwierząt, że kotka Milusia, o której pisaliśmy kilkanaście dni temu, znalazła nowy dom! Mamy nadzieję, że także pozostali mieszkańcy schroniska będą mieć tyle szczęścia.
Image
 
Udało się! PDF Drukuj Email
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do wyjazdu Buby do nowego domku, w szczególności podziękowania należą się Pani Karolinie Pieprzyk!! Oto zdjęcia z nowego domu:

ImageImageImage
 
Jest nadzieja dla Buby ale potrzeba wsparcia! PDF Drukuj Email
Drodzy czytelnicy, przedstawiamy Wam historię Buby, suni z iławskiego schroniska dla zwierząt. Ma ona dużą szanse na nowy dom ale schronisku brakuje funduszy na jej transport. Jeśli znajdą się chętni do pomocy, prosimy o kontakt ze schroniskiem, dane kontaktowe podajemy na końcu tej historii: "Została porzucona, pozostawiona sama sobie. Mimo tego że przez około 5 lat musiała mieć właściciela.. Jechaliśmy po nią z myślą, że jedziemy po agresywnego psa (tak brzmiało zgłoszenie), gdy dojechaliśmy zobaczyliśmy ją przytulajacą się do małego chłopca. Od razu skradła nasze serca. Gdy ją zabieraliśmy była niesamowicie grzeczna.

Image
Więcej…
 
Happening iławskiego Schroniska dla Zwierząt PDF Drukuj Email
Na ulicach Iławy, 03.07.2010r. (sobota)  w godz. od 11.00 do 17.00 będzie można spotkać wolontariuszy iławskiego Schroniska dla Zwierząt wraz z podopiecznymi schroniska. Celem happeningu jest rozpropagowanie wśród mieszkańców Iławy informacji o iławskim schronisku, zachęcanie do adopcji psów i kotów oraz zachęcanie właścicieli czworonogów do korzystania z psich pakietów.


Więcej…
 
Stefi czeka na nowy dom PDF Drukuj Email
Stefi została wyrzucona na Lipowym Dworze. Ma około 1,5 roku. W schronisku została wysterylizowana. Bardzo dobrze dogaduje się z innymi psami, bez znaczenia jakiej są płci. Mała jest posłuszna, jest łagodna wobec dzieci i nieduża (w związku z czym nadawałaby się dla osoby starszej). Gdy na Stefi powie się podniesionym tonem, od razu kładzie się na plecach i patrzy błagalnym wzrokiem, by jej krzywdy nie zrobić- mała musiała swoje przeżyć:( Czeka na dobry domek.

Image
 
Przygarnij Iwo PDF Drukuj Email
Iwo ma zaledwie pół roku. Ma w sobie wiele uroku i radości życia. Niestety Iwo został odrzucony przez ludzi. Ktoś wyrzucił go z samochodu na ul. 1-go Maja. Pies bał się ludzi. Teraz już się nie boi, ale ma do nich dystans. Chodzi przy nodze; zaczepia do zabawy, ale gdy chce się go złapać lub pogłaskać, robi krok do tyłu, po czym znów zadziornie zaczepia. Jest łagodny, dogaduje się z  innymi psami. Ma śliczne odstające uszka! :) Uwielbia grzać się na słońcu.

ImageImage
 
Kto przygarnie Lolę? PDF Drukuj Email
Lola to przepiękna wilczurkowata sunia. Trafiła do schroniska wraz ze swoją córką, która już została oddana do adopcji. Lola ma około 2 lat. Jest bardzo zamknięta w sobie i boi się człowieka. Z budy wychodzi praktycznie wtedy, gdy wie, że nikogo nie ma w pobliżu. Bardzo lubi wygrzewać się na słoneczku. Suczka powinna trafić do osoby, która kocha psy i ma do nich cierpliwość; do kogoś, kto będzie stopniowo jej pokazywał, że człowiek nie równa się zło.

ImageImage
 
Dexi szuka domu PDF Drukuj Email
Dexi została pozostawiona przez swojego właściciela pod iławskim sklepem, czekała na niego 2 godziny przy -20 stopni zanim trafiła do schroniska. Mija kolejny dzień. Czeka, a właściciela jak nie było, tak nie ma. I może lepiej dla niej że go nie ma?Dexi ma około roku, jest łagodna, z innymi psami dogaduje się dość dobrze.

Image
 
«« start « poprz. 1 2 3 nast. » koniec »»

Pozycje: 1 - 15 z 34
Advertisement
 
All Rights Reserved © 2006-2011 ilawaonline.pl
budowanie domuPizzeria IławaWeterynarz iławaKurier Iława Praca w fm groupKwiaciarnia Iławabiuro rachunkowe iława
katalog abix kantor iławaBiuro projektowe iławaukładanie kostki iława Kasyno iława